Tomáš Klus

Je čas začít spolu mluvit

Kdy: 09. 11. 2018 od 15:05 do 16:35

Kde: PEF MENDELU, Q01

Už je tomu 11 let, co kluk z Třince s kytarou ovládl v roce 2007 talentovou pěveckou soutěž Czechtalent ve Zlíně. Porota ho označila za zjevení, on své vítězství komentoval slovy „wau“

Tomáš Klus je český písničkář a skladatel, který je díky svým textům a vyhraněným politickým názorům často přirovnáván ke Karlu Krylovi. Za celou svoji dosavadní kariéru vydal 6 studiových alb a vyhrál 7 cen Anděl. Ty jsou českým ekvivalentem pro světové hudební ceny Grammy. Mimo to vystudoval herectví na DAMU a objevil se v několika celovečerních filmech, z nichž nejznámější jsou pohádky Tři bratři a Tajemství staré bambitky. V minulosti byl také úspěšným českým reprezentantem v moderním pětiboji.

Na diskusním setkání se mimo jiné dozvíme:
- Jak náročné jsou začátky pro začínající umělce v Česku?
- Jsou na umělecké scéně zákulisní hry?
- Jak ovlivňuje politika život umělce?

Tohle vše a mnohem více už v pátek 9. 11. ___________________________________________________

Na akci je potřebná REGISTRACE, protože máme omezenou kapacitu. Registrace bude spuštěna v neděli 4. 11. v 19:30 na http://bit.ly/RegistraceKlus. (Pošli to dál!) Jo a statut studenta k účasti na akci nepotřebuješ. ;-)

Na akci bude vybíráno vstupné 70 Kč. Peníze si prosím nachystej přesně, vracet nebudeme. Když přispěješ víc, bude to skvělé. Celá částka totiž půjde na Nadační fond dětské onkologie KRTEK, která pomáhá dětem zvládat jejich těžká onemocnění.

Vstupné bude vybíráno u vchodových dveří do auly. Tady se musíš prokázat platným QR kódem, který ti dorazí na email po registraci na Eventbrite.

V případě, že se nebudeš moct akce zúčastnit, tak se prosím odregistruj, abys uvolnil místo dalším zájemcům. Dík!

Těšíme se na tebe!

Registruj se níže.

Zeptej se řečníka pomocí Sdi.do

Více: Událost diskuse na Facebooku

Fotografie z diskuse

Zdroj fotografie: http://www.tomasklus.cz

Back to Top